Konkurs fotograficzny ZOOM na Chemię
30 kwietnia 2024

Wydział Technologii i Inżynierii Chemicznej PBŚ ogłasza konkurs fotograficzny

ZOOM NA CHEMIĘ

Celem konkursu jest popularyzacja chemii, jako nauki obecnej i niezbędnej w codziennym życiu.

Zadaniem konkursowym jest przesłanie zdjęcia z opisem świadczącym o znaczeniu chemii w życiu codziennym, jako komentarza do postu konkursowego zamieszczonego na profilu społecznościowym WTiICh PBŚ (https://www.facebook.com/WTiICh.PBS), którego zgłaszający jest autorem  z dopiskiem w tytule „Zoom na chemię – konkurs”.

Konkurs rozpoczyna się dnia 1 maja 2024 roku o godz. 0:00 i kończy się w dniu 31 maja 2024 roku o godz. 23:59
Zwycięzcy zostaną wybrani do dnia 4 czerwca 2024 r.

W Konkursie mogą brać udział :
a.    osoby fizyczne, zamieszkałe na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, które są uczniami szkół ponadpodstawowych.
b.    osoby niepełnoletnie wymienione w niniejszym ust. 1a, które posiadają pisemną zgodę Rodzica lub Opiekuna prawnego na udział w Konkursie i przetwarzanie danych osobowych, będąca Załącznikiem nr 1a do niniejszego Regulaminu.
c.    w przypadku osób pełnoletnich wymienionych w niniejszym ust. 1a należy dostarczyć pisemną zgodę na udział w Konkursie i przetwarzanie danych osobowych (Załącznik 1b).

Chętnych do udziału w konkursie zapraszamy do zapoznania się z pełną wersją regulaminu:

Konkurs fotograficzny Zoom na chemię