Wizyta studentów w OnlyBio.life S.A.
26 stycznia 2023

Studenci III roku Technologii chemicznej (specjalność: Chemia i technologia kosmetyków) wraz z opiekunem dr inż. Iloną Trawczyńską odwiedzili Firmę OnlyBio.life S.A.
Dzięki uprzejmości Prezesa Firmy, Dyrektora ds. Badawczo-Rozwojowych oraz Kierownika Laboratorium Badawczo-Rozwojowego studenci zapoznali się z historią Firmy, produkcją i konfekcjonowaniem kosmetyków.
Mieli szansę zwiedzić halę produkcyjną jak i pomieszczenia laboratoryjne i magazynowe. W licznych rozmowach z pracownikami Firmy studenci dowiedzieli się wiele na temat aspektów technicznych, sanitarnych oraz logistycznych.
Wizyta przebiegła w przemiłej atmosferze, a dla studentów była cennym doświadczeniem, które pozwoliło poszerzyć wiedzę i wyobrażenie dotyczące pracy w zespole jak i działalności produkcyjnej.
Dziękujemy!