Wizyta Władz Rektorskich na WTiICh
05 grudnia 2023

W dniu 4 grudnia 2023 roku w auli naszego wydziału odbyło się spotkanie informacyjno-konsultacyjne władz uczelni z pracownikami Wydziału Technologii i Inżynierii Chemicznej. W spotkaniu uczestniczyli JM Rektor prof. dr hab. inż. Marek Adamski, Prorektor ds. nauki i ewaluacji dr hab. inż. Łukasz Skowroński, prof. PBŚ; Prorektor ds. kształcenia i spraw studenckich dr hab. inż. Małgorzata Gotowska, prof. PBŚ oraz Prorektor ds. rozwoju dr hab. inż. Szymon Różański, prof. PBŚ.

Przedstawiciele władz rektorskich zaprezentowali informacje na temat realizacji strategii rozwoju uczelni w latach 2020 - 2023 w zakresie naukowym, dydaktycznym, organizacyjnym i finansowym. Przedstawiono również planowane kierunki rozwoju uczelni oraz wyzwania stojące przed uczelnią i wydziałem.

Spotkanie zakończyło się dyskusją władz uczelni z pracownikami biorącymi udział w spotkaniu na tematy bieżące związane z funkcjonowaniem uczelni.