Dni Narodowego Centrum Nauki w Bydgoszczy
04 kwietnia 2024

Zapraszamy do rejestracji na warsztaty odbywające się w ramach Dni Narodowego Centrum Nauki 2024 w Bydgoszczy.

Celem Dni NCN jest zaprezentowanie oferty Narodowego Centrum Nauki badaczkom i badaczom pracującym w różnych ośrodkach akademickich i naukowych w całym kraju. W ramach Dni NCN organizujemy spotkania tematyczne i dyskusje, a także warsztaty dla naukowców, w tym doktorantów, pracowników administracyjnych jednostek naukowych, pracowników zajmujących się tematyką otwartych danych badawczych oraz studentów.

Dni NCN 2024 odbędą się w dniach 15-16 maja 2024 roku w murach Politechniki Bydgoskiej im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich.

Wydarzenia, na które obowiązuje wcześniejsza rejestracja:

Zachęcamy także do udziału w wydarzeniach Dni NCN zaplanowanych na 15 maja, na które nie obowiązuje rejestracja. W ramach otwartej inauguracji odbędą się prezentacje trojga naukowców prowadzących badania w bydgoskich uczelniach, którzy mają na swoim koncie znaczące osiągnięcia naukowe. Podczas spotkania "Czas na Radę" będzie można dowiedzieć się, jakie badania finansuje NCN, jak skonstruowana jest oferta konkursowa, na co zwrócić uwagę przy przygotowaniu wniosku, kto ocenia projekty i decyduje o przyznaniu grantów. Całości dopełni konkurs wiedzy na temat NCN z nagrodami.

Więcej na stronie.