Odnowienie porozumienia z Zespołem Szkół Chemicznych w Bydgoszczy
06 kwietnia 2022
Dnia 5 kwietnia 2022 r. Politechnika Bydgoska reprezentowana przez JM Rektora prof. dr hab. inż. Marka Adamskiego podpisała umowę o współpracy z Zespołem Szkół Chemicznych im. Ignacego Łukasiewicza w Bydgoszczy reprezentowanym przez Dyrektor mgr inż. Lucynę Brodziak i Wicedyrektora mgr. inż. Krzysztofa Piaseckiego. Wydział Technologii i Inżynierii Chemicznej reprezentowali Dziekan dr hab. inż. Jolanta Tomaszewska, prof. PBŚ, Prodziekan ds. kształcenia i spraw studenckich dr inż. Grażyna Gozdecka, prof. PBŚ i Koordynator ds. współpracy ze szkołami średnimi mgr inż. Daria Bożejewicz.

Celem spotkania było odnowienie porozumienia o współpracy w sprawie prowadzenia wspólnej działalności dydaktyczno-naukowej, podnoszenia poziomu kształcenia młodzieży szkolnej oraz współpracy organizacyjno-technicznej i merytorycznej.
Ponadto na spotkaniu omówiono aktualne oraz przyszłe wspólne działania mające na celu pogłębianie współpracy.